Regionale activiteiten

  • do 01 okt
    Brussel, Keuvel: 'En hoe was jouw lockdown?'
  • do 01 okt
    Heverlee, Judo (reeks 2) (AFGELAST)
  • do 01 okt
    ANTWERPEN, de Babbel-app
  • do 01 okt
    SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, Namiddag-Babbelhoek (AFGELAST)
  • vr 02 okt
    GEEL, Edith! - een hommage aan Piaf
  • vr 02 okt
    Brugge, Kookles 'Dagelijkse Kost' (AFGELAST)
  • vr 02 okt
    GENT, Rondleiding in het nieuwe gerechtsgebouw (AFGELAST wegens Corona pandemie)
  • vr 02 okt
    Heverlee, Judo (reeks1) (AFGELAST)
  • za 03 okt
    KORTRIJK, Even stilstaan bij... gender en seksuele diversiteit (AFGELAST)
  • zo 04 okt
    GENT, voorstelling Just Asking met AD
  • ma 05 okt
    GENT, Zwemmen
  • ma 05 okt
    Hasselt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • ma 05 okt
    Aarschot, Middag-Babbelhoek
  • di 06 okt
    Mechelen, Onder Ons
  • wo 07 okt
    SINT-NIKLAAS, Welkom Waasland
  • wo 07 okt
    Brugge, Hobbynamiddag
  • do 08 okt
    GENT, Zwemmen
  • do 08 okt
    Heverlee, Judo (reeks 2) (AFGELAST)
  • do 08 okt
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • vr 09 okt
    Heverlee, Judo (reeks1) (AFGELAST)
  • za 10 okt
    Leuven, Herfstfeest (AFGELAST)
  • ma 12 okt
    GENT, Zwemmen
  • di 13 okt
    Heist-op-den-Berg, Onthaalnamiddag
  • di 13 okt
    OOSTENDE, Tentoonstelling Permeke
  • di 13 okt
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • wo 14 okt-wo 14 okt Hasselt, Kookles groep 2 (AFGELAST)
  • wo 14 okt
    Gent, De Gentsche kaffeeklets op expeditie in het vlaamsoogpunt
  • do 15 okt
    Buizingen, Hals Kletskafee
  • do 15 okt
    Brugge, Gidsgeleid bezoek aan het Provinciaal Hof (AFGELAST)
  • do 15 okt
    Heverlee, Judo (reeks 2) (AFGELAST)
  • do 15 okt
    GENT, Zwemmen
  • vr 16 okt
    KORTRIJK, InfoPlus: dienstverlening
  • vr 16 okt
    Antwerpen, café 't Derde
  • vr 16 okt
    Brugge, Kookles 'Gevorderden' (AFGELAST)
  • vr 16 okt
    Heverlee, Judo (reeks1) (AFGELAST)
  • za 17 okt
    Hasselt, Herfstbijeenkomst (AFGELAST)
  • za 17 okt
    KORTRIJK, Wandeling stad Kortrijk
  • za 17 okt
    JETTE, Wandeling in het Dielegembos
  • ma 19 okt
    Bornem, Praatgraag Bornem
  • ma 19 okt
    GENT, Zwemmen
  • di 20 okt
    Mechelen, Onder Ons
  • di 20 okt
    Leuven, Avond-Babbelhoek
  • di 20 okt
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • di 20 okt
    Gent, Petanque
  • wo 21 okt
    Genk, Micromix late night (AFGELAST)
  • wo 21 okt
    Meise, Meises Praatkafee
  • wo 21 okt
    Brugge, Hobbynamiddag
  • wo 21 okt
    ANTWERPEN, Stadswandeling 'Spreken is zilver, Zwijgen is goud'
  • do 22 okt
    AALST, Koffieklets Aalst
  • do 22 okt
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • do 22 okt
    Turnhout, Onthaalnamiddag
  • do 22 okt
    Scherpenheuvel, Liliane Saint-Pierre en Marijn Devalck: '10 jaar Compagnons de la Chanson'
  • do 22 okt
    Leuven, Bowling
  • vr 23 okt
    Gent, TesTeeTn
  • ma 26 okt
    GENT, Zwemmen
  • di 27 okt
    Lier, Praatgraag Lier
  • di 27 okt
    KORTRIJK, Tope Kletsen met inleefmoment dementie
  • wo 28 okt
    Brussel, Scrabble
  • wo 28 okt
    Messelbroek, Bezoek witloofkwekerij en chocolatier (AFGELAST)
  • wo 28 okt
    Gent, Verhalen en gedichten
  • wo 28 okt
    JABBEKE, InfoPlus: dienstverlening
  • do 29 okt
    GEEL, De Wereld van Bobbejaan
  • do 29 okt
    Heverlee, Judo (reeks 2) (AFGELAST)
  • do 29 okt
    , Vorming Verbindende en Geweldloze Communicatie
  • vr 30 okt
    Roeselare, Bezoek aan het handtassenmuseum
  • ma 02 nov
    Hasselt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • di 03 nov
    ANTWERPEN, Van Peel tot Evenaar in den Arenberg
  • di 03 nov
    Mechelen, Onder Ons
  • wo 04 nov
    Brugge, Hobbynamiddag
  • do 05 nov
    Brussel, Keuvel: Stijn Van Roey over India
  • do 05 nov
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • do 05 nov
    SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, Namiddag-Babbelhoek
  • vr 06 nov
    ANTWERPEN, Toneelvoorstelling 'Tristano' in den Arenberg
  • vr 06 nov
    Brugge, Kookles 'Dagelijkse Kost' (AFGELAST)
  • vr 06 nov
    Hasselt, Bowling (AFGELAST)
  • za 07 nov
    Brugge, Museumbezoek 'Foltermuseum' (AFGELAST)
  • za 07 nov
    KASTERLEE, Herfstwandeling
  • ma 09 nov
    Aarschot, Middag-Babbelhoek
  • ma 09 nov
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • ma 09 nov
    GENT, Zwemmen
  • di 10 nov-di 10 nov Hasselt, Kookles groep 2 (AFGELAST)
  • di 10 nov
    Heist-op-den-Berg, Onthaalnamiddag
  • do 12 nov
    Veltem-Beisem, Tupperware Ongezien
  • do 12 nov
    Veltem-Beisem, Tupperware Ongezien
  • do 12 nov
    ANTWERPEN, Stadswandeling 'Spreken is zilver, Zwijgen is goud'
  • vr 13 nov
    ANTWERPEN, Antwerpen Lacht in den Arenberg
  • za 14 nov
    , Vorming Verbindende en Geweldloze Communicatie
  • ma 16 nov
    GENT, De Parels van Vroeger en Nu
  • ma 16 nov
    Bornem, Praatgraag Bornem
  • ma 16 nov
    GENT, Zwemmen
  • di 17 nov
    Mechelen, Onder Ons
  • di 17 nov
    BRASSCHAAT, wandeling park van Brasschaat
  • di 17 nov
    Gent, Petanque
  • di 17 nov
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • di 17 nov
    Leuven, Avond-Babbelhoek
  • wo 18 nov
    Meise, Meises Praatkafee
  • wo 18 nov
    Brugge, Hobbynamiddag
  • wo 18 nov
    Gent, De Gentsche kaffeeklets
  • do 19 nov
    Buizingen, Hals Kletskafee
  • do 19 nov
    Leuven, Bowling
  • do 19 nov
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • vr 20 nov
    Antwerpen, café 't Derde
  • vr 20 nov
    Brugge, Kookles 'Gevorderden' (AFGELAST)
  • vr 20 nov
    Geel, Bezoek gasthuis museum (AFGELAST)
  • za 21 nov
    BRUGGE, Even stilstaan bij... Hare Krishna
  • za 21 nov
    TURNHOUT, Pieter en Tine Embrechts in de Warande
  • za 21 nov
    TERVUREN, bezoek aan het Africamuseum
  • ma 23 nov
    GENT, Zwemmen
  • ma 23 nov
    PELT, Seniorennamiddag met Günther Neefs, Connie Neefs, Patrick Onzia e.a.
  • di 24 nov
    Lier, Praatgraag Lier
  • di 24 nov
    , Vorming Verbindende en Geweldloze Communicatie
  • wo 25 nov
    BRUGGE, Leesclub: Duizend schitterende zonnen door Hosseini Khaled
  • wo 25 nov
    JABBEKE, Crea Atelier: bloemstuk maken met Inge Fraeyman
  • wo 25 nov
    KORTRIJK, Crea Atelier: bloemcreaties met Inge Fraeyman
  • wo 25 nov
    GENT, Wist je dat over ons immuunsysteem?
  • wo 25 nov
    Brussel, Scrabble
  • do 26 nov
    Turnhout, Onthaalnamiddag
  • vr 27 nov
    ANTWERPEN, Toneelvoorstelling met AD: Wachten op Godot
  • vr 27 nov
    Gent, TesTeeTn
  • za 28 nov
    BRUGGE, Showdown initiatie
  • ma 30 nov
    AALST, Koffieklets Aalst
  • ma 30 nov
    GENT, Zwemmen
  • di 01 dec
    Mechelen, Onder Ons
  • wo 02 dec
    Brugge, Hobbynamiddag
  • do 03 dec
    Brussel, Keuvel: knutselen
  • do 03 dec
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • do 03 dec
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • do 03 dec
    SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, Namiddag-Babbelhoek
  • vr 04 dec-vr 04 dec Hasselt, Kookles groep 2 (AFGELAST)
  • vr 04 dec
    Brugge, Kookles 'Dagelijkse Kost' (AFGELAST)
  • za 05 dec
    GENT, Ledenfeest
  • ma 07 dec
    Aarschot, Middag-Babbelhoek
  • ma 07 dec
    Hasselt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • ma 07 dec
    GENT, Zwemmen
  • di 08 dec
    Heist-op-den-Berg, Onthaalnamiddag
  • wo 09 dec
    Gent, De Gentsche kaffeeklets in kerstsfeer
  • wo 09 dec
    ANTWERPEN, Stadswandeling: Het Eilandje - restyling van de oude havendokken
  • do 10 dec
    BRUGGE, Tope Kletsen Kersteditie
  • do 10 dec
    Leuven, Bowling
  • do 10 dec
    ANTWERPEN, Creatief met groen
  • vr 11 dec
    Hasselt, Eetfestijn (AFGELAST)
  • za 12 dec
    Leuven, Kerstfeest (AFGELAST)
  • ma 14 dec
    AALST, Koffieklets Aalst
  • ma 14 dec
    GENT, Zwemmen
  • di 15 dec
    Mechelen, Onder Ons
  • di 15 dec
    Leuven, Avond-Babbelhoek
  • di 15 dec
    Overpelt, Praatcafé: buurten met ervaringsgenoten (AFGELAST)
  • di 15 dec
    Gent, Petanque
  • wo 16 dec
    Meise, Meises Praatkafee
  • wo 16 dec
    Brugge, Hobbynamiddag
  • do 17 dec
    Kortrijk, Eindejaarsfeest (AFGELAST)
  • do 17 dec
    Buizingen, Hals Kletskafee
  • do 17 dec
    Turnhout, Onthaalnamiddag
  • do 17 dec
    GENT, Basiscursus voor ervaringsdeskundigen
  • do 17 dec
    ANTWERPEN, Kamal Karmach brengt de eindejaarsconference in den Arenberg
  • vr 18 dec
    Antwerpen, café 't Derde
  • vr 18 dec
    Brugge, Kookles 'Gevorderden' (AFGELAST)
  • za 19 dec
    Dilbeek, Ledenfeest eindejaar met Wreed en Plezant
  • za 19 dec
    ANTWERPEN, Stadswandeling: Het Eilandje - restyling van de oude havendokken
  • zo 20 dec
    Sint-Andries, Kerstfeest (AFGELAST)
  • ma 21 dec
    ANTWERPEN, Kerstconcert met Anneleen Lenaerts
  • ma 21 dec
    Bornem, Praatgraag Bornem
  • ma 21 dec
    GENT, Zwemmen
  • di 22 dec
    Lier, Praatgraag Lier
  • wo 23 dec
    Brussel, Scrabble
  • wo 23 dec
    Gent, Verhalen en gedichten